Piękny zapach w Twoim domu

Korzystanie z wosków zapachowych to doskonały sposób na to, aby w domu unosił się pobudzający, piękny albo relaksujący zapach. Woski zapachowe są bardzo wydajne. Razem z kominkiem tworzą zestaw, który z powodzeniem sprawdzi się jako prezent.

Czy woski są bezpieczne?

W sprzedaży znajdują się zapachowe woski na bazie wosków roślinnych i parafinowych. Do tych, które śmiało można polecić zalicza się woski na bazie wosków rzepakowych. Są to woski zapachowe do kominka w stu procentach roślinne. Woski do kominka zapachowe nie wydzielają żadnych niebezpiecznych, ani tym bardziej toksycznych substancji.

Należą więc do produktów bardzo bezpiecznych. Bez najmniejszych obaw zapachowe woski do kominka można palić bardzo często w towarzystwie dzieci i zwierząt domowych. Naturalne woski zapachowe mają postać prostokątnego paska. Dają się łatwo dzielić na mniejsze części.

Dzięki temu woski naturalne zapachowe wystarczają na dłuższy okres czasu. Naturalne woski można kupować pojedynczo lub w zestawach.

W jaki sposób korzystać z wosków?

Woski zapachowe do podgrzewaczy są bardzo proste w użyciu. Do korzystania z wosku zapachowego potrzebny jest specjalny kominek i podgrzewacz typu tealight. W górnej części kominka umieszcza się zapachowe woski do podgrzewaczy, a w dolnej zapaloną świeczkę.

Woski do podgrzewaczy na bazie wosku rzepakowego roztapiają się bardzo wolno. Ich aromatem można się więc cieszyć przez naprawdę długi czas. Intensywność zapachu można regulować biorąc więcej lub mniej wosku.