Jaką kawę wybrać do biura?

Jaką kawę wybrać do biura?

Nie jest specjalną tajemnicą, że rynek kawy to rynek, na którym zarabia się ogromne pieniądze. Możliwe jest to dlatego, że producent kawy ma naprawdę niewielkie koszty, a palarnia kawy to nie działalność, której prowadzenie byłoby specjalnie drogie.

Kawa markowa jest tak droga dlatego, że firmy ponoszą spore koszty za reklamę. Warto decydować się na kawę ze sprawdzonej palarni. Kiedy firmom potrzebna jest kawa specialty dla pracowników, kawa blend o formie dopasowanej do szczególnych warunków parzenia w biurach, nikt nie będzie kupował drogich marek popularnych w warunkach domowych. Jaka jest alternatywa?

Specjalna kawa do pracy w biurze

Kawa 100% arabica, która nada się do biura, to kawa przyzwoitej jakości i jednocześnie nie wymagająca specjalnych warunków do zaparzania. Nikt nie będzie na to tracił czasu w biurze. Tym bardziej, że ta kawa musi mieć też przystępną cenę. Do tego wypadałoby, żeby taka kawa posiadała również odpowiedni ładunek kofeiny. Pracowników nie należy doprowadzać do zawału serca, ale obudzenie się rano, kiedy pogoda nie sprzyja wytężone pracy, to na pewno coś, o co trzeba się postarać.

Kto dostarczy nam kawę?

Kawa do biura powinna być dostarczana przez firmy, które specjalizują się właśnie w takich usługach. Oferty B2B są wolne od wszelkiego rodzaju kosztów związanych z reklamami w telewizji czy w prasie. Nie trzeba za nie płacić w cenie produktu. Firmy tego typu wiedzą też, czego firma potrzebuje, a zostało to opisane powyżej.

Poszukując odpowiednich gatunków kawy, rozumieją, że potrzebna jest kawa single origin, czyli kawa pochodząca z jednego źródła. W przypadku takiej kawy możliwe jest zawsze określenie, jak będzie się dokładnie zachowywała.