1% PODATKU
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszych podopiecznych.

Przekaż swój 1% podatku na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach.


KRS 0000261249

Stowarzyszenie "Arka Nadziei"
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach


1% podatku - KRS 0000261249 - Stowarzyszenie 'Arka Nadziei' Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach
JESTEŚMY NA:
NASI DARCZYŃCY:


W nowym domu
Senia
W piątek odbyła się wizyta poadopcyjna u naszej podopiecznej Seni. Suczka ma się świetnie, jest bardzo radosna, wszędzie jej pełno. Ma koleżankę Sonię, z którą świetnie się dogaduje. Do dyspozycja ma ogromne podwórko ze stawem, drzewkami i innymi atrakcjami. Sunia mieszka ze swoją koleżanką w ogromnej budzie, która aktualnie jest odnawiana. Opiekunowie Seni są bardzo ciepłymi i troskliwymi ludźmi, widać, że kochają swoje psiaki. Akurat jak przyjechaliśmy w odwiedziny właściciel przygotowywał budę do remontu. Senia jest bardzo szczęśliwa, skacze, daje buziaki. Właśnie takich domów szukamy dla swoich zwierząt.
Bela
Bela w nowym domku :)
Gienek
Gienek w nowym domku :)
Agape
Agape, teraz Jetta w nowym domku. Jej uroczy i nietypowy uśmiech jest nieustającym powodem do radości :)
Malinka
Malinka w nowym domku a oto krótka wiadomość od nowego opiekuna: "Hallo! Serdeczne pozdrowienia z nowego domu przesyła Wam Malinka - teraz mam na imię - Kiki, jest mi dobrze, mam dużą i bardzo kochana rodzinkę!!! Pozdrawiamy ,dziękujemy !! Kiki i jej nowy Tata"
Sońka
Sońka w nowym domku o oto krótka relacja nowego opiekuna suni: "Witam, zgodnie z obietnicą przesyłam zdjęcia Sońki adoptowanej niedawno z Waszego schroniska. Psinka bardzo dobrze się czuje w nowym otoczeniu. Trochę psoci, ale jest bardzo inteligentna. Bez problemu podaje łapę, chętnie bawi się piłką i - co dla nas bardzo ważne - dobrze pilnuje obejścia. Zdarzało się jej uciekać przez ogrodzenie , na szczęście od kilku dni zachowuje się całkiem poprawnie Szybko się uczy i świetnie dogaduje z naszymi pozostałymi pieskami. Pozdrawiam"
Bonia
Bonia w nowym domku!
Rzuńka
Rzuńka (teraz Kropka) w nowym domku. Ma kolegę, owczarka niemieckiego.
Dixi
Nasza Dixi w nowym domku :) "Nasza Aisza (wcześniej DIXI) ma się dobrze, została zarejestrowana w Urzędzie Miasta i jest pełnoprawną psią obywatelką miasta Kielce. Przesypia noce, załatwia się na dworze, gra w piłkę i szczeka na swoje odbicia w lustrach - jak to psiątek... Podgryza nas po rękach i jest baaardzo ciekawska na spacerach, zaprzyjaźniła sie z Panem z kwiaciarni, z Panem z warzywniaka, sąsiadami ( psimi i ludźmi) Dostaje karmę Royal dla szczeniąt - i póki co nie ma kłopotów z brzuszkiem, co zdarza się po zmianie sposobu żywienia, w załączniku przesyłam zdjęcia - na razie z pierwszych 3 dni pobytu w nowym domu."
Tomato
Tomato śle pozdrowienia z nowego domku :)
Strona 1 z 3
« poprzednia | 1 | 2 | ... 3 |

Warning: Creating default object from empty value in /home/net-system/ftp/schro_dyminy/application/modules/NS/controllers/NowydomController.php on line 11