1% PODATKU
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszych podopiecznych.

Przekaż swój 1% podatku na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach.


KRS 0000261249

Stowarzyszenie "Arka Nadziei"
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach


1% podatku - KRS 0000261249 - Stowarzyszenie 'Arka Nadziei' Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach
JESTEŚMY NA:
NASI DARCZYŃCY:


Aktualności
Środa 18.04.2018
Uwaga!
W związku z trwającą przebudową schroniska jesteśmy zmuszeni przenieść nasz gabinet weterynaryjny w inne miejsce. Wszystko to aby zachować ciągłość leczenia i jeszcze lepiej pomagać naszym podopiecznym Wybraliśmy lokalizację najbardziej zbliżoną do schroniska aby ograniczyć stres dla naszych podopiecznych. Nasz nowy gabinet znajdować się będzie przy ul. Ściegiennego 46.
Uwaga!
W związku z trwającą przebudową schroniska jesteśmy zmuszeni przenieść nasz gabinet weterynaryjny w inne miejsce. Wszystko to aby zachować ciągłość leczenia i jeszcze lepiej pomagać naszym podopiecznym
Wybraliśmy lokalizację najbardziej zbliżoną do schroniska aby ograniczyć stres dla naszych podopiecznych. Nasz nowy gabinet znajdować się będzie przy ul. Ściegiennego 46.
Będziemy starali się o zakup nowych, nowocześniejszych sprzętów, które pozwolą nam na ograniczenie kosztów przy jednoczesnym podniesieniu standardów leczenia. Już w tym momencie udało się nam zakupić aparat do wykonywania USG. Przed nami jeszcze zakupy aparatu do biochemii.
Liczymy na Państwa wsparcie w tym pełnym wyzwań czasie.
Czeka nas jeszcze zakup samochodu do przewozu naszych pacjentów tak aby odciążyć samochód interwencyjny...
powrót